Studenti koji trče štafetni maraton do Brisela stigli su u Oberpulendorf u Austriji.

Njima će biti priređen mali doček, a veliki u selu udaljenom šest kilometara od grada, navodi N1
Kako kaže studentkinja Tijana iz medija tima, za ovakav poduhvat je potrebno mnogo upornosti: “Učimo o strpljenju, o prevazilaženju granica. Upoznajemo i sebe na ovim putevima, zato što je potrebno dosta tolerancije, ali i upornosti.”
“Svi znamo zbog čega smo krenuli. Nažalost, stižu neke vesti iz naše zemlje, iz Novog Sada, zbog kojih mi imamo vetar u leđa, koji nažalost jeste nepogodan, ali nas gura da nikada ne odustajemo od ovakvih akcija”, dodaje studentkinja za N1.
Razglas news
