Oko 90 pristalica Srpske napredne stranke (SNS), uglavnom mlađih osoba i pretežno muškaraca, krenulo je jutros iz Petrovaradina peške ka Beogradu, gde bi trebalo da stignu u petak popodne, dan uoči velikog skupa najavljenog za subotu ispred Skupštine Srbije.

Kolona je iz Petrovaradina pošla nešto posle 8 časova, a učesnici na putu nose srpske zastave. Prema planu, prvo će stići do Inđije, gde će prenoćiti, nakon čega će nastaviti put ka Beogradu.
Na čelu kolone nalazi se lokalni funkcioner SNS-a Vukašin Đoković.
Posluženje ih očekuje u Sremskim Karlovcima.

Učesnici su za režimske medije izjavili da je atmosfera među njima pozitivna i da za Beograd „idu punog srca“.





Pešačenje pristalica SNS-a organizovano je uoči stranačkog skupa koji će biti održan u subotu, 27. juna, u Beogradu.
Razglas news

2 thoughts on “Naprednjaci iz Petrovaradina pešače do Beograda, prvo noćenje u Inđiji (FOTO, VIDEO)”