Thursday

25. 6 2026.

Kolona SNS pešaka stigla do Banstola, prenoćište ponovo u OŠ “Petar Kočić” u Inđiji (FOTO, VIDEO)

Mladi naprednjaci, kojih sada ima oko 50, stigli su do Banstola na putu ka Beogradu, gde će u petak stići…
1 Min Read 0 518

Mladi naprednjaci, kojih sada ima oko 50, stigli su do Banstola na putu ka Beogradu, gde će u petak stići uoči skupa SNS-a zakazanog za 27. jun ispred Narodne skupštine.

Kolona je jutros nešto posle 8 časova krenula iz Petrovaradina, a učesnici pešačenja nose srpske zastave. Reč je uglavnom o mlađim osobama, pretežno muškarcima. Na čelu kolone nalazi se lokalni funkcioner SNS-a Vukašin Đoković.

Prvu pauzu imali su u Sremskim Karlovcima, gde ih je dočekalo posluženje, nakon čega su nastavili put ka Inđiji.

Prema planu organizatora, učesnici će večeras prenoćiti u Osnovnoj školi „Petar Kočić“ u Inđiji, gde su pristalice SNS-a noćile i tokom sličnog pešačenja u aprilu prošle godine. Tada je korišćenje školskih prostorija za smeštaj stranačkih pristalica izazvalo političke polemike u toj opštini, navodi Inmedija.

Dolazak kolone u Inđiju očekuje se večeras oko 20 časova, nakon dočeka na Trgu slobode koji organizuju lokalni naprednjaci.

Pešačenje pristalica SNS-a organizovano je kao podrška predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i skupu koji će biti održan u Beogradu 27. juna.

Kako je bilo prepodne pogledajte u narednoj vesti:

Razglas news

Leave a Reply

Discover more from razglas news

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading