Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.

Auto-škola u kojoj je Teodora položila vožnju objavila je na svom Instagram nalogu njenu fotografiju sa porukom: “Posebno drag kandidat i jedan od razloga zašto volimo ovaj posao. Naravno, sve iz prve. Čestitamo Teodora, sa srećom”.
Zatim su i građani u komentarima ostavili poruke podrške Teodori.
Teodora Martinko (24) iz Kisača, mlada majka i studentkinja Medicinskog fakulteta u Novom Sadu, jedina je preživela pad betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, 1. novembra godine 2024.godine.
Tog dana stradalo je 14 ljudi, nakon nešto više od dve nedelje preminula je Anja Radonjić, a četiri i po meseca kasnije, broj žrtava skočio je na 16, kada je usled komplikacija, na Vojnomedicinskoj akademiji, preminuo i Vukašin Crnčević (19).
Teodora je preživela sa teškim posledicama ozbiljnih povreda. Ona je šest meseci bila u životnoj opasnosti, a amputirane su joj obe noge i deo karlice.
N1
