Thursday

25. 6 2026.

Jedina preživela u padu nadstrešnice, Teodora Martinko položila vožnju

Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.…
1 Min Read 0 1274

Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.

Foto: Razglas news

Auto-škola u kojoj je Teodora položila vožnju objavila je na svom Instagram nalogu njenu fotografiju sa porukom: “Posebno drag kandidat i jedan od razloga zašto volimo ovaj posao. Naravno, sve iz prve. Čestitamo Teodora, sa srećom”.

Zatim su i građani u komentarima ostavili poruke podrške Teodori.

Teodora Martinko (24) iz Kisača, mlada majka i studentkinja Medicinskog fakulteta u Novom Sadu, jedina je preživela pad betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, 1. novembra godine 2024.godine.

Tog dana stradalo je 14 ljudi, nakon nešto više od dve nedelje preminula je Anja Radonjić, a četiri i po meseca kasnije, broj žrtava skočio je na 16, kada je usled komplikacija, na Vojnomedicinskoj akademiji, preminuo i Vukašin Crnčević (19).

Teodora je preživela sa teškim posledicama ozbiljnih povreda. Ona je šest meseci bila u životnoj opasnosti, a amputirane su joj obe noge i deo karlice.

N1

Leave a Reply

Discover more from razglas news

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading