Novosadski zborovi pozvali su na protestnu šetnju u subotu, 18. oktobra, u 16.30 časova.

Kako se navodi, planiran je “marš slobode od Mosta slobode”.
“Jednog dana govoriće da je u Novom Sadu bio Marš slobode”, napisano je u pozivu.
Za sada se ne zna tačan program, a više informacija biće objavljeno uskoro.
Razglas news
