Dvodnevni protest poljoprivrednika u Novom Sadu zbog neispunjenih zahteva nastavljen je danas, 14. oktobra, a pridružili su im se i maturanti.

Protest se održava ispred suda, od 9 do 17 časova, i neće biti blokade saobraćaja.
Dolazak na protest najavili su i maturanti Medicinske škole “7. april” i Tehničke škole “Mileva Marić Ajnštajn”.
Kako je najavljeno, đaci Medicinske krenuli su u 14.15 časova, a kod raskrsnice Futoške i Ulice Braće Ribnikar su im se pridružili učenici Tehničke škole.
Zatim su zajedno otišli kod suda kako bi pružili podršku poljoprivrednicima.
Podsećamo, poljoprivrednici su juče protestovali kod Banovine. Više o tome čitajte ovde:




Razglas news
