Wednesday

24. 6 2026.

N1: Soko “zamalo” iskočio iz šina kod Zemun polja

Voz “Soko” koji je jutros krenuo iz Subotice sa pola sata zakašnjenja, a iz stanice “Petrovaradin” ka Beogradu se zaputio…
1 Min Read 0 1322

Voz “Soko” koji je jutros krenuo iz Subotice sa pola sata zakašnjenja, a iz stanice “Petrovaradin” ka Beogradu se zaputio u 6:47 časova, umalo je prema rečima putnika koji su se u njemu nalazili, a koji su kontaktirali N1, iskočio iz šina kod Zemun polja.

Foto: Razglas news

Prema rečima putnika, voz se zanjihao, pri velikoj brzini, neki od putnika su pali na pod voza. Kako su nam ispičali putnici, i osoblje, odnosno kondukterke, su bili u panici.

Nakon reakcije mašinovođe, koji je uspeo da voz nekako stabilizuje, nastavio put ka stanici Prokop u Beogradu. Takođe, kako dodaju putnici, u vozu se našao i jedan lekar, koji je odmah pomogao ugruvanim ljudima.

Kako nam je rečeno, putnici su uzmenireni napustili vagone, a dobili su šturo objašnjenje od radnika Železnice da je problem nastao zbog spojnica na pruzi.

N1 je kontakirala Železnice Srbije, kao i Srbija voz za dodatna pojašnjenja o jutrošnjem incident.

N1

Discover more from razglas news

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading