Novosadski studenti u blokadi obeležiće u ponedeljak, 1. decembra 13 meseci od pada nadstrešnice i pogibije 16 ljudi pod njom.

U kratkoj objavi na Instagramu, oni su naveli da je okupljanje u 11.52h ispred Železničke stanice u Novom Sadu.
“Korupcija ubija! Zahtevi nisu ispunjeni. 13 meseci, 0 odgovornih”, stoji u objavi.
Okupljanje su najavili i niški studenti.
Razglas news
